Dans Koreograf

 

Klip,reklam,flash mob, ve dans olarak hayalinizdeki kurduğunuz dans koreografisini sizden dinleyerek ve fikir alışverişi yaparak, klibinize reklamınıza veya düzenleyeceğiniz konseptinize uygun üzerinizden , tılsımlı bir dans koreografisi yazalım.

 

Bunu yapmak artık çok daha kolay. Gelin sizler planladığınız her türlü  koreografiyi ayrıntıyı bizimle paylaşın bizlerde ufak dokunuşlarla bu isteklerinizi profesyonel dans koreografilerimiz ile birlikte size sunalım.

Flash Mob dans fiziksel, Ruhsal ve zekasal gelişim; insanoğluna mutluluğun kapısını açan sihirli bir anahtardır!. Flash mob dans sizleri; Müzik, Spor, Sanat ve Zeka organizasyonları tanıştırıyor, eğlenceler, kurslar,toplantılar partiler,kurumsal günler özel günler, ve turnuvalar gibi birçok farklı etkinlik – alanlarında flash mob düzenliyoruz Müziğin, dansın,sanatın, sporun ve zekasal aktvitelerin reklam tanıtımları için ne kadar önemli olduğunu biliyor, sizler için farkındalık flash mob çalışmalarımızda yaratıyoruz!

flash mob Sizlerinde bildiği gibi Türkiye’de bir çok flash mob yapıldı fakat her biri diğerine pek çok benzemektedir, bizim amacımız flash mob kurgularını sipesifik olmayan tamamen özgün bir koreografi olmasından yanadır, flash mob alanımızda kendi senaristlerimiz kurgularını tamamen özgün içeriğe sahip yazmaktadır,ürün, marka, tanıtımları,lansman toplantıları,gala geceleri,düğün,reklam ve klip flash mob çalışmları hizmetlerimiz 10 yıldır devam etmektedir, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten gurur duyar görev olarak biliriz. Firmanızdaki Çalışanlarınıza, tedarikçilerinize veya bayilerinize karşı bağlılığı arttırmak, moral ve motivasyonu güçlendirmek adına yapılan flash mob organizasyonlardır.

Şirket üyeleri ve çalışanlarınızın birbirini yakından tanıması, sosyalleşme ve moral depolaması, keyifli bir gün geçirmesi adına yemek ve eğlence organizasyonları büyük önem taşır.

Aidiyet duygusunun artmasını ve hedefe odaklanmayı güçlendirdiği gibi şirket içi iletişimi de arttıran bu organizasyonları belirlediğiniz konsept ve bütçeye uygun bir şekilde düzenlemekteyiz.

Partiler, workshoplar, turnuvalar, lansmanlar gibi farklı çalışmalarda flash mob kurgu çalışmaları şeklinde düzenlediğimiz bu planlar tüm aralarda eğlenceli flash mob aktiviteleri ile keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Bir kurumun reklamın enerjisini harekete geçirmenin, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artırmanın en etkin yollarından biri, motivasyon flash moblarıdır . İş ortaklarımızın verimini, çalışanları arasındaki iletişimi artırmak için, kurum kimliği ve dinamiklerine özel flash mob projeleri tasarlıyoruz. Türkiye’nin farklı noktalarında.

Flashmob dans yaratıcı etkinliklerle zenginleşen, rehber anlatımlı, temalı dans kurguları sayesinde, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artıran ve tüm izleyenlerin en verimli şekilde keyif almasını sağlıyoruz.